ייעוץ והצעת מחיר ללא התחייבות

מרפאת שיניים בירושלים

 

מחפשים מרפאת שיניים טובה בירושלים?

 

ייעוץ והצעות מחיר ללא התחייבות!

 

היום כבר אין צורך להשקיע זמן בחיפוש אחר מרפאת שיניים טובה, אתר שירות 10 בדק ומצא עבורכם מרפאות שיניים איכותיות ומקצועיות בירושלים שקיבלו ביקורות חיוביות והמלצות ממטופלים ועכשיו גם אתם יכולים להינות מייעוץ מקצועי בחינם והצעות מחיר ללא התחייבות, מלאו את טופס בקשה להצעת מחיר ועד 3 מרפאות שיניים יחזרו אליכם טלפונית, בדרך זו תקבלו תשובות לשאלות וגם תעשו השוואת מחירים.

 

מרפאת שיניים מומלצת בירושלים


איך לבחור את רופא השיניים? קריטריונים לבחירת הרופא

כיום יש מבחר נרחב של מרפאות שיניים ומגוון האפשרויות עשוי לבלבל. כדי לבצע בחירה נכונה יש לשאול את עצמנו איזה טיפול או אילו טיפולים אנו צריכים- האם אנו צריכים לבצע סתימה בשיניים, האם יש לנו בעיות בחניכיים, האם אנו זקוקים לניקוי או האם יש צורך בביצוע טיפולים מורכבים יותר כמו למשל- עקירת שן, עקירת שן בינה, הלבנת שיניים, השתלת שיניים ALL ON 4 וכו'. מעבר לזאת, יש לזכור כי אולי עכשיו אנו סובלים מחור בשן אך בעתיד אנו עלולים לסבול מבעיות אחרות וסביר להניח שנרצה לקבל טיפול מרופא מוכר, מקצועי וישר שאנו סומכים עליו ויודעים שלא יבצע טיפול שאינו דרוש לנו רק כדי להרוויח.

מומלץ לבחור במרפאות מקצועיות ומנוסות שמעניקות טיפולים רבים- בצורה זו יהיה ניתן לבצע סתימה, טיפול אצל שיננית, טיפול בבעיות חניכיים וכו' במקום אחד. כמו כן, חשוב להכיר את הרופא ואת המומחיות שלו ולדעת כי יש הבדלים בין התמחות ובין מומחה ואם צריך לבצע טיפול מורכב רצוי לפנות אל מומחה.

נוסף על כך, חשוב לבחור במרפאה ששומרת על סטריליות וניקיון ומשתמשת במכשור מתקדם. ישנן כמה התמחויות בתחום רפואת השיניים- יש רופאים שמתמחים בתחום שיקום הפה, יש רופאים שמתמחים בתחום מחלות חניכיים, יש רופאי שיניים שמתמחים בטיפולים לילדים, יש רופאי שיניים שמתמחים בטיפולי שורש, יש רופאים שמתמחים בתחום רפואת הפה ויש רופאים שמתמחים באורתודנטיה ובכירורגיה של הפה והלסתות.

 

סוגים של טיפולי שיניים


טיפולי שיניים משמרים וטיפולי שיניים מורכבים

ישנם מגוון טיפולי שיניים וניתן לחלק אותם לטיפולים משמרים ולטיפולים מורכבים. המטרה של טיפולי השיניים המשמרים היא כשמם- לשמור על השיניים בריאות ותקינות ולמנוע הדרדרות במצבן. טיפולי שיניים משמרים כוללים ביצוע ביקורת אחת לתקופה, טיפולי סתימות, טיפולי שיננית ועוד. הביקורת התקופתית מסייעת מאוד משום שהיא מאפשרת לרופא לגלות את הבעיה כאשר היא קטנה יחסית ולטפל בה לפני שתגדל- כך, ניתן למנוע צורך בביצוע טיפולים מורכבים. חשוב להגיע לביקורת התקופתית גם אם חוששים מהטיפול ולא להזניח את השיניים- בצורה זו יהיה ניתן למנוע כאבי שיניים בעתיד.

טיפולי שיניים מורכבים צריכים להתבצע אצל רופא מומחה אשר משתמש בציוד חדיש. טיפולים אלו כוללים: טיפולי שורש, עקירות, שיקום על שתלים, שתלים, גשרים, כתרים, יישור שיניים, ניתוחי חניכיים ועוד.

 

טיפולי שיניים אסתטיים

 

במהלך השנים האחרונות גבר העיסוק במראה החיצוני. כתוצאה מכך התפתחו מגוון טיפולים ושיטות שמטרתם לשפר את המראה. בין מגוון הסוגים של טיפולי שיניים אסתטיים ניתן למצוא טיפולים שנועדו להלבין שיניים, ליישר שיניים ועוד.

ישנם שני סוגים של הלבנת שיניים- "הלבנה חיה" שמתבצעת על שיניים כהות והלבנה "לא חיה" שמתבצעת על שיניים שעברו טיפולי שורש. ניתן להלבין את השיניים באמצעות מגן פה שממולא בחומר מלבין, ניתן להלבין שיניים בלייזר, ניתן להלבין שיניים באמצעות ציפוי חרסינה (למינציה) או באמצעות שיטות ביתיות כמו משחות ומכחולים. באמצעות ציפוי החרסינה ניתן לטפל גם בשיניים מרווחות, שיניים שאינן אחידות, שיניים שבורות ועוד. את יישור השיניים ניתן לבצע באמצעות גשר שקוף, פלטות, סמכים שדבוקים לשיניים ועוד.

 

מי מפחד מרופא השיניים?

 

הרבה אנשים חשים חרדה ופחד כאשר הם מגיעים אל רופא השיניים והפחדים גורמים להם להזניח את השיניים- לא להגיע לביקורת תקופתית ולדחות את הטיפולים הדרושים. החרדות עשויות להיות תוצאה של חוויה שלילית, פחד שהועבר מההורים ועוד. ניתן להתגבר על הפחדים באמצעות שימוש בגז צחוק- מדובר על גז עדין וחלש, באמצעות הרדמה כללית ובאמצעות דסנסיטיזציה- חשיפה הדרגתית שמפחיתה את הרגישות של המטופל ומסייעת לו להתרגל ולא לפחד.

 

טיפולי שיניים לילדים – זכויות

 

עד לסוף שנת 2015 היו ילדים בני 12 ומטה זכאים לבצע טיפולי שיניים דרך קופות החולים. החל משנת 2016 מורחבת הזכאות לילדים בני 14 ומטה ובהמשך מתוכננת הזכאות לעלות לגיל 18. הזכאים הם צעירים שמבוטחים בביטוח הבריאות הממלכתי שפנו לקבל שירות לפני שהגיעו לגיל 14 (במידה ומדובר על שנת 2016). המרפאות שנותנות את השירותים הינן: מכבי, כללית, מאוחדת ולאומית.

הטיפולים שניתן לבצע ללא תשלום הינם: בדיקות תקופתיות פעם בשנה או פעמיים בשנה לרבות צילומי נשך, בדיקות מעקב במהלך טיפול רפואי, צילומי רנטגן במסגרת טיפולים, ייעוץ והכנת תוכנית טיפול, הדרכה בשמירה על היגיינה פעמיים בשנה לכל היותר, טיפול מניעה, הסרת אבנית פעם בשנה, איטום חרירים וחריצים, טיפולים בהשתתפות עצמית (כ- 20 שקלים לטיפול), שחזור מחומרים מורכבים ואמלגם, עזרה ראשונה, שימוש בגז צחוק, טיפול שיניים תחת הרדמה עד גיל 5 לילדים שסובלים מעששת מוקדמת, עקירות, שומר מקום לאחר ביצוע עקירה, כתרים טרומיים וטיפול מוך השן לרבות טיפול שורש. טיפול שלא כלול בסל הינו יישור שיניים.

חשוב מאוד לשמור על היגיינת השיניים והפה באופן שגרתי ולהפוך את הדבר לחלק בלתי נפרד מסדר היום- רפואת שיניים מונעת תוכל להפחית את כמות הביקורים במרפאת השיניים ולאפשר לאדם ליהנות משיניים בריאות ולבנות תוך שמירה על הכיס. כדי לשמור על השיניים יש להגיע לבדיקות תקופתיות, לצחצח שיניים בצורה נכונה, להשתמש בחוט דנטלי, להשתמש בשטיפות פה ולבקר אצל שיננית פעם בחצי שנה כבר בגיל צעיר.

 

למצוא רופא שיניים מקצועי

 

להלן כמה דגשים שיסייעו לכם למצוא את רופא השיניים המתאים:

אם אתם מעוניינים למצוא רופא שיניים מתאים תוכלו לפנות אל בני משפחה, מכרים וחברים אשר ביצעו טיפולי שיניים ולבקש מהם להמליץ לכם על רופא שיניים מקצועי ואמין אשר עובד בעיר שלכם. אם אתם גרים בירושלים למשל- בקשו מהסובבים לספק לכם מידע על מרפאות שיניים מומלצות בירושלים, כך תוכלו לבצע טיפולי שיניים בירושלים בלי לבזבז זמן בדרכים- דבר שיסייע לכם להתמיד ולהגיע לכל הבדיקות התקופתיות וטיפולי השיננית הדרושים או במקרים אחרים לבצע טיפולים מורכבים יותר כמו למשל: טיפולי שיניים ביום אחד בירושלים, טיפולי שיניים בהרדמה מלאה בירושלים, שיקום הפה בירושלים, יישור שיניים בירושלים וכו'.

רצוי לפנות אל חברים נוספים ולברר האם הם ביצעו טיפולים אצל אותו הרופא עליו קיבלתם המלצות. הצלבת המידע הינה דרך יעילה ביותר. במידה וקיבלתם חוות דעת שליליות מומלץ לפנות אל רופא אחר. חשוב מאוד להיזהר מפרסומות- הן עשויות לבלבל לכן אין להסתמך עליהן.
נוסף על כך, תוכלו להיעזר בגוגל ולבחון מרפאות שונות- תוכלו להקליד את המשפטים: "רופאי שיניים מומלצים בירושלים", "רופא שיניים מומלץ בירושלים" או "מרפאת שיניים בירושלים המלצות" בשורת החיפוש ותמצאו את המידע הדרוש. מעבר לבדיקת רישיונו של הרופא, ניסיונו המקצועי, תחומי העיסוק שלו, האם הוא מומחה בתחום, היכן נמצאת המרפאה, האם הרופא עובד עם מכשור משוכלל, האם המרפאה נקייה וסטרילית והאם הרופא חבר בהסתדרות של רופאי השיניים (החברים צריכים לציית לתקנון מחמיר- דבר שיפחית את הסיכון למרמה.

כמו כן, יכול המטופל לפנות אל מוסד בוררות במידה והוא חש כי נגרמו לו נזקים- כל זאת ללא עורך דין וללא תשלום) יש לבדוק האם הרופא מעודכן בנוגע לכל החידושים בתחום, האם הוא זמין ללקוחותיו והאם ניתן לפנות אליו במידה ויש מצב חירום. יש לציין כי תמיד רצוי להעדיף רופא מומחה. כמו כן, יש לבדוק האם יש סייעת במרפאה, האם השיננית מקצועית ומחזיקה ברישיון מטעם משרד הבריאות ורצוי להכיר את הטכנאי. ניתן לבקש מהרופא לשוחח עם מטופלים שטופלו על ידי הטכנאי ולקבל מהם חוות דעת.

כדי להבין מהם מחירי הטיפולים מומלץ להיעזר בגוגל ולהקליד בשורת החיפוש את המשפטים: " כמה עולה טיפולי שיניים?", "טיפולי שינים מחירים" או "עלות טיפולי שיניים". חשוב מאוד לא להתפתות למבצעים. אין צורך לפנות אל רופא יקר באופן קיצוני- המחיר הגבוה אינו מעיד על רמת המקצועיות שלו אך גם לא כדאי לפנות אל מרפאה שגובה מחיר נמוך משום שהיא עשויה לחסוך בפרטים חשובים- כמו למשל: איכות החומרים, איכות כוח האדם, זמן הטיפולים ועוד. בנוסף, חשוב לקבל טיפול מרופא סבלן שמקשיב לבעיות ועונה על כל השאלות, כך שתוכלו לשאול אותו- "כמה עולה ציפוי שיניים והאם זה יעיל?", "האם זה כואב לעשות כתר לשיניים?", "מהם הטיפולים החדישים של יישור שיניים?" ועוד.

* אם אתם צריכים לבצע השתלות שיניים בירושלים יהיה עליכם ללכת לכירורג- כדי למצוא את המומחה יש לבקש מהרופא להפנות אתכם לרופא מתאים. חשוב לבקש מהמומחה להראות לכם את הרישיון שלו (רישיון של משרד הבריאות).

 

בחרתי את הרופא. מה עכשיו? למה חשוב לשים לב?

 

לאחר שבחרתם את רופא השיניים חשוב שתשימו לב לאופן בו הוא מבצע את הבדיקה הראשונה. רופא מקצועי יבצע בדיקה יסודית גם אם הגעתם עם צילום שיניים, יבצע צילומי רנטגן או יבקש מכם לבצע צילומי רנטגן במידה ולא הגעתם עם צילומים, ישאל שאלות בנוגע להיסטוריה הרפואית שלכם ובמידה ותצטרכו טיפול ארוך יכין לכם תוכנית, יכלול הצעת מחיר ברורה, יסביר לכם על השלבים, המטרות, הזמן, החלופות והסיכונים, ישתף אתכם בשיקולים, יענה לשאלות וינמק את בחירותיו. נוסף על כך, יכין הרופא תוכנית מפורטת לתחזוקת הפה- בצורה זו תוכלו למנוע מהבעיות לחזור.

 

כמה עולה טיפולי שיניים בירושלים?

 

ביקור או ייעוץ אצל רופא : 0-200 ש"ח

עזרה ראשונה כאבי שיניים : 200-450 ש"ח

שיננית (הסרת אבן) : 100-250 ש"ח

כתרים : 700-3,500 ש"ח

 

סתימת חורים בשיניים
    
סתימה מסוג אונליי : 1,400-1,800 ש"ח

סתימה מחרס (חרסינה) : 300-450 ש"ח

סתימה קדמית לבנה : 400-650 ש"ח

סתימה אחורית לבנה : 250-900 ש"ח

סתימה קומפוזיט שן אחורית : 400-600 ש"ח
 

עקירת שיניים

עקירת שן רגילה : 350-500 ש"ח

עקירת שן בהליך כירורגי : 450-1,300 ש"ח

עקירת שן בינה : 700-1,000 ש"ח

עקירת שן בינה "כלואה" : 850-900 ש"ח
    
 

טיפולי שורש

טיפול שורש 2 תעלות : 500-1,350 ש"ח

טיפול שורש בתעלה אחת : 400-800 ש"ח

 

שיקום הפה

תוספת שן : 400-600 ש"ח

הוספת שן תותבת : 300-450 ש"ח

השלמת שן שנשברה : 500-1,200 ש"ח

 

כתרים לשיניים
    
כתר זמני : 200-850 ש"ח

כתר ויניר : 2,000-2,500 ש"ח

כתר מסוג זרקוניה : 3,500-4,500 ש"ח

 

השתלות שיניים

השתלת שתל דנטטוס : 2,400-2,500 ש"ח

השתלת עצם : 1,200-1,500 ש"ח

השתלת שתל : 2,000-2,200 ש"ח

all on 4 השתלת שיניים
40,000 – 45,000 ש"ח

 

טיפול במחלות חניכיים

השתלות חניכיים : 2,250-7,500 ש"ח

ניתוח כריתת חניכיים : 2,000-7,000 ש"ח

השתלת עצם בחניכיים : 2,000-5,500 ש"ח

 

טיפולי שיניים לילדים

פנקטומי : 1,400-1,700 ש"ח

אפיסקטומי : 1,400-1,700 ש"ח

יישור שיניים בביצוע של אורטודנט

מחיר לכל הפה : 12,000-15,000 ש"ח

 

הלבנת שיניים

הלבנת שיניים באמצעות השיטות הבאות:

קרן אור כחולה : 1,200-1,300 ש"ח

הלבנת שיניים בלייזר : 1,600-1,700 ש"ח

הלבנת שיניים זום : 1,000-1,200 ש"ח

    

ציפוי שיניים

ציפוי קומפוזיט : 500-850 ש"ח

ציפוי שן בלמינייט : 3,000-3,500 ש"ח
 

יישור שיניים

סדרת טיפולי יישור שיניים

מחיר לכל הפה : 9,000-12,000 ש"ח

יישור שיניים בביצוע של אורתודנט
מחיר : 12,000-15,000 ש"ח

 

טיפולי שיניים בהרדמה מלאה (סדציה)

בדיקה מקדימה של רופא מרדים
מחיר : 200-220 ש"ח

הרדמה כללית לילדים : 2,000-2,300 ש"ח

הרדמה כללית למבוגרים

עד שלושים דקות : 1,200-1,300 ש"ח

הרדמה מלאה למבוגרים

עד שעה : 2,000-2,500 ש"ח

טיפול באמצעות תכשירי טשטוש (סדציה)

עד שעה : 2,200-3,000 ש"ח

גז צחוק ניטרוס : 300-450 ש"ח

מחירון טיפולי שיניים מורחב

ט.ל.ח

 

פניות אחרונות
שיננית
מעוניין בטיפול בשעות הבוקר
פתח תקוה והסביבה
25/05/2022 23:48:34
שיניים תותבות
תותבת תחתונה על 4 שתלים
קריות
24/05/2022 09:52:44
להיפטר משיניים תותבות
תותבת עליונה
באר שבע והסביבה
23/05/2022 04:48:51
טיפולי שיניים בהרדמה מלאה
תותבת עליונה
באר שבע והסביבה
23/05/2022 04:47:03
השתלות שיניים
הצעת מחיר לשן אחורית שנפלה
אשקלון
19/05/2022 14:44:54
שיננית
תיקון flipper
ירושלים והסביבה
19/05/2022 09:58:09