השתלות שיניים - מתייעצים, משווים וחוסכים

השתלת שיניים בשיטת all on 4

 

 

כל מה שצריך לדעת על השתלות שיניים בשיטת all on 4


השתלת שיניים בשיטת all on 4 כמה זה יעלה לי? איזה סוג שתל הכי מתאים לי?

ועוד תשובות לשאלות רבות שאנשים שואלים לפני שהם מחליטים איפה לעשות טיפול השתלות שיניים.

ייעוץ טלפוני והצעת מחיר ללא התחייבות!

 

 

היום כבר אין צורך להשקיע זמן בחיפוש אחר מרפאת שיניים טובה, אתר שירות 10 בדק ומצא עבורכם מרפאות שיניים איכותיות ומקצועיות שקיבלו ביקורות חיוביות והמלצות ממטופלים ועכשיו גם אתם יכולים להינות מייעוץ מקצועי בחינם והצעות מחיר ללא התחייבות, מלאו את טופס בקשה להצעת מחיר ועד 3 מרפאות שיניים יחזרו אליכם טלפונית, בדרך זו תקבלו תשובות לשאלות וגם תעשו השוואת מחירים.

 

כל מה שצריך לדעת לפני השתלת שיניים בשיטת all on 4

 

מה חשוב לדעת לפני שעושים השתלת שיניים אול און 4?

שתלים דנטליים הינם תחליף יעיל לשורשים של שיניים והם עשויים ממתכת טיטניום.

במרבית המקרים צורת השתלים דומה לצורה של בורג.

שתל דנטלי מוחדר ללסת וניתן לחבר אליו שיניים מלאכותיות. באמצעות השתלים יכולים אנשים רבים לטפל בבעיות שונות כמו למשל- שיניים חסרות.

באמצעות השתלים יכולים המטופלים לתפקד בצורה טובה- ללעוס מזון שלא יכלו ללעוס בעבר ולשפר את המראה והביטחון העצמי (אנשים שסובלים ממחסור בשיניים או בעיות אחרות בשיניים שפוגעות במראה החיצוני עלולים להימנע ממפגשים חברתיים, לא לחייך וכו').

למי מתאים לעשות טיפול השתלת שיניים בשיטת אול און 4?

 

לפני שלושים שנה, כשלא בוצעו טיפולי השתלות שיניים נאלצו אנשים ללא שיניים להרכיב שיניים תותבות.

האפשרות לבצע השתלות שיניים הינה חלופה לשיניים תותבות- באמצעותן ניתן להחליף שן חולה שעברה עקירה ולהרכיב על השתל כתר ועוד, אך יש מקרים בהם התהליך מסובך יותר- במידה ולמטופל אין מספיק גובה עצם או במידה וצפיפות העצם לא מספיקה יצטרך הרופא לבצע טיפול מורכב שכולל למשל- הרמת סינוס, השתלת עצם ועוד- טיפולים אלו יארכו זמן רב יותר מטיפולים רגילים ומשך החלמה מהם יהיה ארוך יותר.

טיפולי אול און און 4 מתאימים לאנשים שצריכים לבצע הרמת סינוס, השתלות עצם וכו' משום שהם חוסכים להם את ההליכים הללו. כמו כן הטיפולים מתאימים לאנשים שמעוניינים לבצע את הטיפול במהירות ולחסוך כסף.

ישנן כמה שיטות לביצוע השתלות שיניים וכדי לבצע את הטיפול בצורה הטובה ביותר יש לפנות אל רופא שיניים מקצועי לעבור אבחון.

באמצעות האבחון יכול הרופא לבחור בטיפול שמתאים למטופל.

אין ספק ששיטת אול און 4 נחשבת שיטת השתלת שיניים מומלצת.

מה זה All on 4 ?

 

שיטת All on 4 הינה שיטה חדשה יחסית, השיטה פותחה לפני עשר שנים.

כפי שציינו- השיטה מתאימה גם למטופלים שסובלים מחוסר עצם. במידה ואין למטופל מספיק עצם יכול הרופא להשתמש בעצם הקיימת ולהוסיף לה שתלים מיוחדים.

אפשר להרכיב גשרים של 14 או 12 שיניים על ארבעה שתלים. היתרון המשמעותי של הטיפול הוא שמדובר על ניתוח השתלת שיניים ביום אחד וזמן ההחלמה מתקצר בצורה ניכרת.

איך מתבצע תהליך השתלת שיניים אול און 4?

 

השתלת שיניים אול און 4 פותחה על ידי ד"ר מלו והיא מתבצעת על ידי החדרה של שתלים קדמיים בזווית של 90 מעלות. החדרת השתלים האחוריים מתבצעת בזווית של 45 מעלות. בצורה זו ניתן לצור טרפז יציב.

חשוב מאוד לבצע את הטיפול אצל מומחה להשתלות שיניים בשיטת All on 4 משום שהרופא חייב למקם את ארבעת השתלים באופן מדויק ולבצע צילום CT.

צילום שיניים CT לפני ביצוע השתלת שיניים מאפשר לרופא לקבל תמונה ברורה ומפורטת של המצב של הלסת.

לאחר שהרופא קובע את הנקודות אליהן יוחדרו השתלים הוא עוקר את השיניים הבעייתיות ומשתיל את הברגים.

בהמשך, מחליף הרופא את התותבת הזמנית ומניח גשר שיניים שעשוי מכתרי חרסינה.

יתרונות וחסרונות השתלת שיניים All on 4

 

לשיטת אול און פור יש יתרונות רבים- ראשית, היא משפרת את איכות החיים במהירות ומתבצעת ביום אחד. שנית, היא חוסכת מהמטופל את הצורך לבצע תהליך כירורגי מורכב, תהליכים אלו מעלים את רמת הסיכון, עשויים לגרום לכאב ולהאריך את זמן ההחלמה- זמן שמלווה בתחושת חוסר ביטחון.

יתרון שלישי של השיטה הוא שהיא חוסכת מהמטופל טיפול ממושך והרבה חרדה, לכן היא מתאימה למטופלים שמפחדים מטיפולי שיניים. מעבר לזאת, השיטה חוסכת למטופל את הצורך לבצע טיפול שיניים יקר וארוך.

החסרונות של השיטה הם שלא כל אחד יכול לבצע אותה.

מטופלים שסובלים מבעיית דלקת חניכיים חריפה אינם מתאימים לטיפול משום שהדלקת מקטינה את סיכויי הקליטה של השתלים. נוסף על כך, השיטה לא מתאימה לאנשים שסובלים מבעיות בריאותיות מסוגים אחרים ולאנשים שיש להם עצם לסת נמוכה או דקה מידי.

תופעות הלוואי של הטיפול עשויות להיות נפיחות וכאבים אך התופעות הללו עוברות לאחר מספר ימים וניתן להתמודד איתן באמצעות שימוש במשככי כאבים.

מה זה השתלת שיניים All on 6 ומה ההבדל לבין אול און 4?

 

במידה ולא ניתן להסתפק בארבעה שתלים- מצב שקורה כאשר הלסת לא תקינה או כאשר כמות העצם מעטה אפשר לבצע השתלת שיניים ביום אחד על 6 שתלים ולא על 4 שתלים.

מעבר למספר השתלים מתבצעת שיטת All on 6 באותו אופן כמו שיטת All on 4.

לשתי השיטות יש אחוזי הצלחה גבוהים- מעל ל- 97% כך שמדובר על שיטות מומלצות ביותר.

מה עושים עם הפחד והכאב?

 

חרדה דנטלית הינה בעיה מוכרת וניתן להבין מטופלים שחוששים מביצוע שיקום פה מלא ביום אחד. ניתן להתמודד עם החשש והכאב באמצעות הרדמה.

ניתן לבצע טיפולי שיניים בהרדמה מלאה או תחת סדציה (טשטוש) אך במידה ועושים זאת חשוב לוודא כי נוכח בחדר רופא מרדים מומחה וכי רופא השיניים הוסמך על ידי משרד הבריאות ורשאי לבצע טיפולים תחת טשטוש או הרדמה כללית. כמו כן, חייב המטופל לעבור בדיקות מקיפות.

מטרת הבדיקות אשר כוללות בדיקת דם ובדיקת א.ק.ג היא לוודא כי הוא יכול לבצע את הטיפול תחת הרדמה.

לאחר הבדיקות בוחן הרופא המרדים יחד עם רופא שמתמחה בביצוע שיקום פה את המצב והם מחליטים האם ניתן לבצע את הטיפול והאם ניתן לבצע השתלת שיניים בהרדמה כללית או באמצעות טשטוש. כמו כן, מחליטים הרופאים על תהליך הטיפול מבחינת כמות התרופות ועוד.

קווים לדמותו של רופא השיניים המתאים

 

אם אתם סובלים מבעיות שיניים שונות כמו למשל: נסיגת חניכיים, חוסר שיניים וכו' וצריכים לבצע טיפול השתלת שתלים שכולל השתלת עצם, שיקום פה ארוך, עקירת שיניים מלאה, השתלת שיניים מלאה וכו', חשוב שתפנו אל רופא מומחה אשר עוסק בהשתלות שיניים במשך זמן רב וצבר ניסיון בביצוע השתלות שיניים מסוג- all on 4. רופא מקצועי יהיה בעל מקצוע שסיים את לימודי רפואת השיניים, עבר הכשרות והסמכות, מחזיק ברישיון (רופא שמבצע הרדמה חייב לקבל גם רישיון ממשרד הבריאות), שומר על סטריליות במרפאה ומבצע את כל הבדיקות המקדימות.

כמו כן, חשוב מאוד לשים לב לאופיו של הרופא ולבחור ברופא רגיש וסבלן אשר יספק מענה עבור כל שאלה, יסביר על היתרונות והחסרונות של השיטה, יבצע תיאום ציפיות ויהיה זמין במקרה של מצב חירום.

רופא שעונה על הקריטריונים הללו יוכל לתכנן את הטיפול ולבצע אותו בצורה נכונה ולהפחית את הכאבים. טיפול איכותי ויעיל יאפשר לכם להגיע לתוצאה הרצויה ולהגיע למצב בו יש לכם שיניים קבועות וחזקות.

למצוא רופא שיניים מקצועי שמתמחה בשיטת אול און 4

 

תוכלו למצוא את הרופא המתאים בדרכים שונות- תוכלו לפנות אל הסביבה הקרובה, תוכלו לערוך חיפוש בפייסבוק, תוכלו לערוך חיפוש באתרי האינטרנט ותוכלו לגלוש בפורומים.

קבלת המלצות ממכרים, קרובי משפחה, קולגות, חברים או חברים לפייסבוק תאפשר לכם לקבל חוות דעת רבות.

סביבתכם הקרובה תוכל להמליץ לכם על רופאי שיניים מקצועיים אשר מתמחים במגוון שיטות חדשות להשתלת שיניים או טיפולי שיניים קצרים עד יום אחד לרבות שיטת און און 4. כמו כן, יוכלו הסובבים לענות לכם על השאלה: "כמה עולה השתלת שיניים אול און 4?".

במידה ותערכו חיפוש בפייסבוק תוכלו לבחון דפי עסק שמכילים קישורים לאתרים, תמונות של טיפולים, חוות דעת של לקוחות ולייקים- כל אלו יאפשרו לכם להתרשם מאיכותו של הרופא.

כמו כן, תוכלו לערוך חיפוש באינטרנט – תוכלו להקליד את המשפטים: "All on 4 המלצות" , "אול און פור המלצות" או "שיקום הפה ביום אחד ללא כאבים המלצות" בשורת החיפוש ותמצאו מגוון אתרים של רופאים שעוסקים בתחום.

כאשר תבחנו את האתרים הקפידו לבדוק האם הרופא סיים את לימודי רפואת השיניים, מתמחה בתחום, צבר ניסיון וותק, עבר הכשרות והסמכות, מחזיק ברישיון וזמין עבור מטופליו במידה ויש מצב חירום.

אם אתם מעוניינים לבצע את הטיפול בהרדמה יש לוודא כי הרופא מחזיק ברישיון לביצוע הרדמה מטעם משרד הבריאות. כמו כן, יש לבדוק האם האתר מכיל תמונות לפני ואחרי השתלת שיניים all on 4 ואם כן, מומלץ לבחון את התמונות ולהתרשם מאיכות הטיפולים.

מעבר לזאת יש לבדוק מהו המחיר שגובה הרופא ולהשוות בין המחיר שהוא גובה ובין מחירי השוק. תוכלו לבדוק מהם מחירי השוק על ידי הקלדת המשפט- "השתלת שיניים אול און 4 השוואת מחירים" בשורת החיפוש.

במידה והרופא גובה מחיר נמוך באופן קיצוני מומלץ לבחור ברופא אחר משום שהוא עלול להיות חסר ניסיון, בעל אחוזי הצלחה נמוכים וכו' אך גם אין צורך לפנות אל הרופא היקר ביותר משום שהמחיר הגבוה לא מעיד על כך שהוא מקצועי יותר.

נוסף על כך, תוכלו לקבל מידע על רופא שיניים מקצועי באמצעות גלישה בפורומים.

גולשי הפורומים יוכלו להמליץ לכם על רופאי שיניים מקצועיים אשר מתמחים בביצוע טיפולי השתלות מסוג אול און 4, צברו ניסיון נרחב, מחזיקים בכל הרישיונות הדרושים ומעניקים שירות איכותי. כמו כן, יוכלו הגולשים להזהיר אתכם מפני רופאים שאינם מקצועיים ועלולים לגרום לנזקים.

לבחור נכון

 

לאחר שתערכו את המחקר הדרוש- תקבלו המלצות, תגלשו באתרים, תשוחחו עם מספר רופאי שיניים ותערכו השוואת מחירים תוכלו לקבל את ההחלטה הנכונה.

כמה עולה השתלת שיניים בשיטת all on 4? מחיר :

 

45,000-48,000 ש"ח (עבור לסת אחת)

פניות אחרונות
ALL on 4
אפשר גם אשדוד
אשקלון
28/04/2022 16:12:38
ALL on 4
מחיר עבור לסת עליונה
אשקלון
06/02/2022 01:59:15
ALL on 4
אולי און 4
אשקלון
22/01/2022 13:35:52
ALL on 4
מעוניין בהשתלת שיניים אול און
קריות
01/12/2021 21:29:52
ALL on 4
מחיר עבור אולי און 4 למטה למעלה
קריות
21/11/2021 08:44:45
ALL on 4
נא לדבר עם פנינה
אזור המרכז
13/11/2021 23:24:34