טיפולי שיניים - מתייעצים, משווים וחוסכים

אסתטיקה שיניים

 

 

כל מה שצריך לדעת על אסתטיקה לשיניים


טיפולי אסתטיקה לשיניים כמה זה יעלה לי? איזה סוג טיפול אסתטי לשיניים הכי מתאים לי?

ועוד תשובות לשאלות רבות שאנשים שואלים לפני שהם מחליטים איפה לעשות טיפול אסתטי לשיניים.

ייעוץ טלפוני והצעת מחיר ללא התחייבות!

 

 

היום כבר אין צורך להשקיע זמן בחיפוש אחר מרפאת שיניים טובה, אתר שירות 10 בדק ומצא עבורכם מרפאות שיניים איכותיות ומקצועיות שקיבלו ביקורות חיוביות והמלצות ממטופלים ועכשיו גם אתם יכולים להינות מייעוץ מקצועי בחינם והצעות מחיר ללא התחייבות, מלאו את טופס בקשה להצעת מחיר ועד 3 מרפאות שיניים יחזרו אליכם טלפונית, בדרך זו תקבלו תשובות לשאלות וגם תעשו השוואת מחירים.

 

כל מה שצריך לדעת לפני טיפולי שיניים אסתטיים

 

מה זה טיפול שיניים אסתטי? מה זה רפואת שיניים קוסמטית?

החיוך שלנו הוא אחד הדברים הראשונים שאנשים רואים כאשר אנו נכנסים לחדר והוא משפיע בצורה ניכרת על המראה שלנו. מראה של שיניים שאינן מטופלות כראוי כמו למשל- שיניים צהובות, שיניים עקומות, שיניים חסרות וכו' יפגע בביטחון העצמי שלנו ואפילו יגרום לנו להפסיק לחייך. מעבר לזאת, השיניים יפגעו ברושם שאנו יוצרים על הסובבים מפני שנראה מבוגרים יותר, מוזנחים וחסרי מודעות עצמית.

תודות להתפתחות הרבה שחלה בתחום רפואת השיניים יכולים רבים לבצע מגוון טיפולים במסגרת אסתטיקה ושיקום הפה- כמו למשל: טיפול בבעיית שיניים רקובות, הבהרת שיניים, עיצוב החניכיים, תיקון שיניים שבורות ועוד ולגרום לשיניים להראות יפות, לבנות, בריאות ואסתטיות. אין ספק כי שיפור החיוך מסייע לנו בחיים- אנשים ששומרים על עצמם מרגישים טוב יותר, משדרים ביטחון ומודעות עצמית ונעים יותר להסתכל עליהם- כתוצאה מכך הם זוכים להצלחה רבה יותר במישור החברתי, הזוגי והתעסוקתי.

אילו טיפולי שיניים אסתטיים יש בישראל?

 

כיום מציעות מרפאות השיניים מגוון טיפולי שיניים אסתטיים. בין הטיפולים השונים ניתן לבצע השלמת שיניים או טיפול בשיניים חסרות. טיפולים אלו יוכלו לסייע במקרים של שן שבורה או שן שנסדקה. כמו כן ניתן לטפל במקרים של שן שזזה בעקבות לחצים, חבלה או נפילה. נוסף על כך יוכל הרופא לטפל במטופלים שיש להם רווחים גדולים בין השיניים.
טיפולים נוספים שניתן לבצע הינם השתלות שיניים והלבנת שיניים. טיפול בשיניים צבועות או שיניים צהובות יהפוך את השיניים ללבנות ויפות יותר. באמצעות הלבנת שיניים ניתן להגיע לתוצאות נפלאות.

כמו כן, מציע תחום רפואת השיניים טיפולים אסתטיים שכוללים תיקוני שיניים שונים- ביניהם- השלמות, כתרים, החלפה של סתימות ישנות בסתימות חדשות ואסתטיות יותר- סתימות לבנות (סתימות קומפוזיט), טיפולי יישור שיניים מגוונים- ביניהם: יישור שיניים פנימי, יישור שיניים שקוף ועוד, ציפוי חרסינה- באמצעותו ניתן לצור שינוי בצורה של השיניים, בהעמדה שלהן ובצבע שלהן, אפשר לטפל בבעיות סגר שיניים לקוי או בבעיית חריקות שיניים סד לילה (תופעה ששמה- "ברוקסיזם". התופעה מתייחסת למצב בו האדם שוחק את השיניים בעיקר בשעות הלילה. השחיקה עלולה לקצר את השן, לגרום לשברים וסדקים בשורשים ובכותרות ולגרום לכאבי מפרקים וכאבי ראש- באמצעות סד לילה ניתן לטפל בבעיה).

אני רוצה ליישר את השיניים אבל אני כבר לא בחור צעיר.. מה לעשות?

 

כיום מחליטים אנשים רבים שעברו את גיל ה- 20 לבצע טיפולי יישור שיניים. חלקם רצו לעשות זאת בעבר ולא מצאו לכך זמן, חלק לא יכלו לממן את הטיפולים בעבר וכיום הם יכולים, אצל חלק היישור נובע מסיבות בריאותיות (שיניים שעולות זו על זו למשל, עלולות להגביל את יכולת הצחצוח דבר שיגרום לעששת, מחלות בחניכיים ואיבוד שיניים), חלק שמעו על השיטות החדישות והחליטו לבצע את הטיפול וכו'- לכל אחד יש סיבות משלו.

באמצעות יישור שיניים למבוגרים ניתן לטפל בבעיות בסגר, בבעיות בהעמדה של השיניים, בבעיה של שן אחת או כמה שיניים וכו'- בצורה זו ניתן לטפל בכל בעיה- בין אם מדובר על שיניים צפופות, שיניים עקומות, שיניים בולטות או רווחים בשיניים.

אחד היתרונות של הטיפולים החדשים הוא שניתן לבצע את יישור השיניים באמצעות אמצעים שקופים - ניתן לבצע את הטיפול באמצעות סמכים שקופים וניתן לבצע יישור שיניים אינויזליין- מדובר על מיישר שיניים שקוף שיכול לטפל בשיניים עקומות, מסובבות ובולטות.

אופציה נוספת היא לבצע יישור שיניים לינגואלי - השיטה מתבצעת באמצעות "גשר פנימי או סמכים שמודבקים אל הצד הפנימי של שיני המטופל כך שלא ניתן לראות דבר. מעבר לזאת- ניתן ליישר את השיניים באמצעות מערכת Aerodentis אשר דורשת מהמטופל להימצא עם המכשיר כ- 10 שעות ביממה (בצורה זו ניתן ליישר את השיניים רק בשעות הלילה).

המכשיר מתבסס על שימוש בכוח של פעימות אוויר ומאפשר למטופל לשלוט על ההתקדמות של הטיפול באמצעות שינוי בזמני הרכבת הפלטה. טיפולי השיניים השקופים מאפשרים למבוגרים ולצעירים לעבור את התהליך ללא מבוכה וללא פגיעה במראה החיצוני.

מעוניינים לבצע טיפולים אסתטיים לשיניים?

 

פנו אל רופא שיניים מקצועי ובעל ניסיון

אם אתם מעוניינים לבצע שיקום פה מורכב, הורדת כתמים בשיניים, מעוניינים לטפל במגוון פגמים בשיניים, לבצע טיפול בשיניים שבורות וכו', מומלץ עבורכם להשקיע מעט ולבחור רופא שיניים מקצועי אשר מתמחה בתחום רפואת שיניים אסתטית וצבר ניסיון נרחב בביצוע טיפולי אסתטיקה דנטלית.

רופא שיניים איכותי יהיה בעל מקצוע שסיים את לימודי רפואת השיניים, עבר הכשרות והסמכות, קיבל רישיון ומחזיק ברישיון בתוקף, עובד עם אסיסטנטית ושיננית שנבחרו בקפידה וחבר בהסתדרות רופאי השיניים. חשוב לבחור ברופא שחבר בהסתדרות רופאי השיניים משום שרופא כזה יהיה מעודכן לגבי השינויים שחלים בתחום ותמיד יש חידושים. כמו כן, במידה ותתעורר מחלקות והרופא חבר בהסתדרות רופאי השיניים תוכלו לפנות אל בית הדין של הסתדרות הרופאים והוא יסייע לכם במהלך המשפט. מעבר לכך, חשוב לבחור ברופא שיניים שמספק הסברים מלאים על הטיפולים השונים, מאפשר לכם להתייעץ ולשאול שאלות ומספק שירותי חירום כך שבמידה ותהיה לכם בעיה לא תישארו חסרי אונים. אם לא די בזאת חשוב לבחור ברופא ששומר על הקליניקה סטרילית ונקיה ומעניק למטופליו יחס אדיב ומקצועי.

לבדוק את המחיר שגובה הרופא

 

רפואת שיניים היא לא עסק זול אך אין צורך לפנות אל הרופאים היקרים ביותר משום שהמחיר הגבוה אינו מעיד על כך שהם איכותיים יותר מרופאים שגובים מחיר ממוצע. מנגד לא כדאי לפנות אל רופאים שגובים מחיר נמוך באופן קיצוני משום שהם עלולים להיות חסרי ניסיון. מומלץ לערוך השוואת מחירים באמצעות האינטרנט ולבדוק את מחירי השוק. תוכלו לעשות זאת בקלות על ידי הקלדת המשפטים: "אסתטיקה לשיניים המלצות מחירים", "טיפולי שיניים אסתטיים השוואת מחירים", "מרפאות שיניים מומלצות מחיר", "עלות טיפולי שיניים אסתטיים מחירים" ועוד בשורת החיפוש.

*חשוב לדעת כי ביצוע טיפולי שיניים אסתטיים בקופות החולים יכול להפחית את התשלום. ישנן קופות שנותנות הנחות כמו למשל 25% על טיפולי יישור שיניים לבני 18 ומטה ועוד, כך שמומלץ לבדוק את הנושא.

איך אוכל למצוא את הרופא המתאים?

 

תוכלו למצוא את רופא השיניים המתאים בדרכים שונות:

*הדרך הראשונה – לפנות אל הסביבה הקרובה. קשה להתחמק מביקורים אצל רופאי השיניים וסביר להניח שכל מי שנמצא מסביבכם- בין אם מדובר על בני המשפחה, החברים, המכרים והקולגות ישבו בכיסא המרפאה. תוכלו לפנות אל הסביבה הקרובה ולבקש מהסובבים להמליץ לכם על רופא שיניים מקצועי שמתמחה בתחום טיפולי שיניים אסתטיים.

*הדרך השנייה היא לערוך חיפוש בפייסבוק - תוכלו לבקש המלצות מחברים לרשת ולבחון דפי עסק של רופאי שיניים מקצועיים שמתמחים בתחום האסתטיקה. חלק מדפי העסק יכילו קישור לאתר ורצוי לבחון אותו, את התמונות שמופיעות בו (תמונות של לפני ואחרי טיפולי שיניים אסתטיים), לבחון את הצוות המטפל ולהתרשם מאיכות המרפאה. כמו כן, רצוי לקרוא את חוות הדעת שכתובות בדף העסק (במרבית המקרים יש חוות דעת) ורצוי להציץ על כמות הלייקים.
*הדרך השלישית למציאת רופא השיניים תוכל לעבור דרך רופא המשפחה שלכם. רופא המשפחה יוכל להמליץ לכם על רופא שיניים שמתאים לטיפול הדרוש לכם אך רצוי לדעת כי עלול להיות לרופא המשפחה אינטרס והוא יכול להפנות אתכם לרופא שיניים שעובד בקופת החולים בה הוא עובד.

*הדרך הרביעית למציאת מידע אודות רופאי שיניים מקצועיים תתבצע דרך שימוש באינטרנט. תוכלו להקליד את המשפטים: "רופאי שיניים מומלצים" או "טיפולי שיניים אסתטיים המלצות" בשורת החיפוש ותמצאו את האתרים הרלוונטיים.

כאשר תבחנו את האתרים הקפידו לבדוק את כל הפרטים החשובים - בדקו מהי השכלתו של הרופא, האם הוא חבר בהסתדרות רופאי השיניים, האם הוא מחזיק ברישיון בתוקף, האם עובדי המרפאה האחרים מקצועיים ובעלי ניסיון, האם המרפאה סטרילית, האם הרופא מעניק שירותי חירום, מהם המחירים שגובה הרופא וכו'.

*הדרך החמישית למציאת מידע תתבצע באמצעות הפורומים. גלישה בפורומים שעוסקים בתחום טיפולי שיניים אסתטיים תאפשר לכם לקבל מידע רב. תוכלו להקליד את המשפטים: "רפואת שיניים פורום" או "אסתטיקה דנטלית פורומים" בשורת החיפוש ותמצאו את מבוקשכם.

הגולשים יוכלו להמליץ לכם על רופאי שיניים מקצועיים שביצעו כתרים אסתטיים כמו למשל- כתר חרסינה אסתטי וכו', יוכלו להמליץ לכם על רופאי שיניים שביצעו הלבנת שיניים מוצלחת ועוד ויוכלו לענות על שאלות שונות כמו למשל: "כמה עולה טיפולי שיניים אסתטי?", "האם שימוש בפלטה גורם לכאבים?", האם כדאי להחליף את הסתימה הישנה בסתימה לבנה?" ועוד.

בדרך אל החיוך המושלם

 

לאחר שתבדקו את האתרים, תקבלו המלצות מהסובבים, תגלשו בפורומים וכו' ולאחר שתערכו השוואת מחירים תוכלו לבחור ברופא המתאים ביותר.

כמה עולה טיפולי שיניים אסתטיים?

 

סדרת טיפולי יישור שיניים (כל הפה)
9,000-10,000 ש"ח

יישור שיניים בביצוע של אורטודנט
12,000-13,000 ש"ח

הלבנת שיניים באמצעות קרן אור כחולה
1,200-1,300 ש"ח

הלבנת שיניים באמצעות לייזר
1,600-1,700 ש"ח

ציפוי שיניים באמצעות למינייט (מחיר לשן 1)
3,000-3,500 ש"ח

ציפוי שיניים קומפוזיט
500-550 ש"ח

הלבנת שיניים בשיטת ZOOM (זום)
1,000-1,200 ש"ח

תכשירי הלבנת שיניים ביתיות
200-350 ש"ח

ט.ל.ח

 

פניות אחרונות
שיננית
מעוניין בטיפול בשעות הבוקר
פתח תקוה והסביבה
25/05/2022 23:48:34
שיניים תותבות
תותבת תחתונה על 4 שתלים
קריות
24/05/2022 09:52:44
להיפטר משיניים תותבות
תותבת עליונה
באר שבע והסביבה
23/05/2022 04:48:51
טיפולי שיניים בהרדמה מלאה
תותבת עליונה
באר שבע והסביבה
23/05/2022 04:47:03
השתלות שיניים
הצעת מחיר לשן אחורית שנפלה
אשקלון
19/05/2022 14:44:54
שיננית
תיקון flipper
ירושלים והסביבה
19/05/2022 09:58:09